Електронні сигарети


Уточнити пошук         Електронна сигарета – це портативний пристрій, який імітує звичайну і виконує ті ж функції, однак має значно меншу шкоду на здоровя курця.    Завдяки вміщеному картриджу та дозатору-розпилювачу випускає пару, яка схожа на звичайний сигаретний дим, але може мати різні варіації та добавки. Окрім того, паління електронних сигарет у громадських місцях не забороняється. Електронні сигарети покликані зменшити шкоду від куріння звичайних  і  продукція інтернет магазину SVAPE стане чудовим вибором.

Що входить в електронну сигарету?

Електронні сигарети є не лише кориснішими, але й зручнішими у використанні. Однією із найбільших переваг є можливість багаторазово використання, чому сприяє їхня структура.

До складу електронних сигарет входять:

  •  акумуляторна батарея
  •  дозатор –розпилювач
  •  картридж або капсула з рідиною для утворення пари
  •  управляючае лектроніка

При тривалому використанні або бажанні урізноманітнити відчуття комплектуючі можна міняти й , зокрема у SVAPE 

вам підберуть будь-який товар на ваш смак. Найнижчі ціни та зручний каталог допоможуть вам купити все : від електронних сигарет до аксесуарів.

Чому електронна сигарета корисніша за звичайну?

На сьогодні ведеться багато дискусій з приводу того,які переваги в електронних сигарет над звичайними. Ми можемо впевнено виділити кілька з них:

  •  З електронними сигаретами ви зможете самостійно обирати дозу нікотину і формувати собі чи то важкі, чи безнікотинові сигарети.
  •  Доведено,що вони можуть полегшувати кашель, викликаний курінням.
  •  Завдяки електронним сигаретам ви позбавите оточуючих вдихання нікотину, який виробляється вами в процесі куріння.
  •  Іншим важливим фактором для затятих курців стане те, що такі сигарети не викликають поганого запаху та жовтіння пальців, як це часто трапляється.
  •  Оскільки ви не використовуєте вогню, то й попільнички залишаться в минулому, як і попіл на одязі.

Купивши електронну сигарету, вам не доведеться кожен раз витрачатись на нову пачку і ви позбудетесь жовтизни на руках від тютюну.

Як вибрати електронну сигарету?

Питання,яке хвилює кожного, хто вирішив спробувати  електронний варіант сигарет : як правильно підібрати електронну сигарету? Широкий вибір сигарет в інтернет магазині SVAPE зможе задовольнити потреби найвибагливіших покупців. Для початківців ми пропонуємо сигарети класу Mini, жінкам – компактні та вишукані моделі в усій кольоровій гамі. Чоловіки,натомість, отримають обємніші електронні сигарети, з масивним корпусом.

Якщо ви затятий курець, то краще обрати таку сигарету, яку не треба часто заряджати. Щодо ароматизаторів – то в нас повне різноманіття смаків : усі фруктові, ванільний чи шоколадний – вибір за вами.

Усі параметри та приклади моделей ви знайдете на сайті магазину.  Магазин SVAPE гарантує вам якість товару та задоволення від покупки.