атомайзери


Порівняти товари (0)


Показано 1 по 15 з 15 (Всього сторінок 1)


Кліромайзер – це пристрій, який вміщує резервуар для рідини та камеру пароутворення. Він має зазвичай прозорий дизайн, тому ви з легкістю можете контролювати кількість рідини у електронній сигареті та зможете вчасно поповнити. 

В його структуру входять такі деталі:

  • основа
  • спіраль
  • повітрядовід
  • кремнеземна нитка

За тривалістю використання кліромайзери діляться на :

  1.  Одноразові
  2.  напівобслуговувані
  3.  ті, що обслуговуються

Відповідно в одноразовому кліромайзері не можна міняти деталі, він працює в середньому місяць, проте має найдоступнішу ціну. В інших моделях зручна система чистки пристрою та поповнення рідини - вони стійкіші, тому така покупка буде значно вигіднішою.

Кліромайзери магазину SVAPE

В асортимент магазину входять лише найякісніші моделі кліромайзерів: як одноразові, так і ті, що призначені для довготривалого використання. Тому і ціновий діапазон є досить широким. Усі вони мають досить просту в користуванні конструкцію та вишуканий дизайн. Деякі моделі мають силіконове кільце, що допомагає регулювати обдув та силу тяги і самому обирати міцність сигарети. Так само моделі можуть мати бак різної величини з різною кількістю ароматизатора і дозволить зовсім забути про постійну дозаправку, що буде зручно для частих курців. 

Чому варто купувати кліромайзери в SVAPE

У нашому магазині представлені кліромайзери від кращих виробників. Вони виготовлені з якісних та безпечних матеріалів, тому ви можете бути спокійними, навіть якщо курите досить часто. Завдяки своїй будові, всі вони легко розбираються для дозаправки та чистки, яку можна провести навіть звичайною протічною водою. Так само у нас ви зможеет підібрати колір, який найбільше підходить. В комплектації кліромайзерів наявних у магазині  SVAPE є різні випарювачі, які видадуть вам веику кількість пари та дадуть змогу насолодитися смаком вашої заправки і процесом куріння. 

У нас ви купите кліромайзер для електронних сигарет за найприваблившими цінами та гарантовано з найкращою якістю.