дріп-атомайзери


Порівняти товари (0)


570грн.

550грн.

490грн.

520грн.

520грн.

490грн.

550грн.

490грн.

300грн.

520грн.

490грн.

0грн.

Показано 1 по 15 з 19 (Всього сторінок 2)


Дріп атомайзер або ж дріпка  – це тачастина електронної сигарети, у якій рідина капає прямо на спіраль івідбувається таким чином випаровування. Це є обслуговувана модель атомайзера,тобто ви з легкістю зможете замінити спіраль та фітіль, в разі потреби. Дріпкапрацює за принципом, коли рідина для електронної сигарети всерединінагрівається, утворюючи пару, яку людина потім і вдихає.

 Атомайзери діляться на три типи:

  1. Атомайзер високоомного типу. В таких моделях виділяється завжди багато парита яскраві смакові властивості, але працюють лише в екстремальних умовах.
  2. Атомайзерстандартного типу. Робота відбувається в нормальному режимі, працюють до рокучасу.
  3. Атомайзернизькоомного типу.

Дріпатомайзери в SVAPE

В нашому магазині виможете зустріти зовсім різні по тривалості використання та комплектації моделі,тому й ціни можуть бути різними. Найчастіше вони зроблені з нержавіючої сталі звідполірованою поверхнею. Деякі моделі мають додатково в комплектації додатковігвинти для заміни та шестигранник. В більшості наших моделей ви зможетерегулювати закапування рідини і відповідно кількість виділеної від курінняпари. Також деякі дріпки мають обдув не лише боковий, а й верхній та нижньобоковий,що чудово підійде новачкам.

Чомуварто купувати дріпки в SVAPE

В нашому магазині кожен курець зможе знайтинайкращий та найякісніший товар. Ми пропонуємо атомайзери як для новачків, такі для затятих курців. Оскільки вони зроблені з міцних матеріалів (зазвичайсталі), це забезпечить довготривале користування нашими атомайзерами. Окрімтого, ми завжди дбаємо про дизайн комплектуючих, тож ви зможете обрати собінайбільш стильний атомайзер. І знову ж таки ми пропонуємо низькі ціни за високуякість.