Eleaf, IJUST S, 3000mAh колір

  • Артикул: Eleaf, IJUST S, 3000mAh колір
  • Наявність: В наявності
  • 1.050грн.

iJust S - це новинка від компанії Eleaf, спрямована для новачків. Новий пристрій покликаний прийти на заміну iJust 2 - однієї з найпопулярніших електронних сигарет 2015 року. У iJust S залишилося все те, за що любили попередника, а також були внесені покращення. Наприклад, стала більша ємність вбудованого акумулятора - 3000 мАг. Комплектний кліромайзер теж модифікований - додана верхня заправка і можливість заміни скла.


Завдяки підтримуваного низькому опору і високої потужності, iJust S вміє «навалювати» - тобто видавати дуже багато густого пару. Попередник iJust 2 користується великою популярністю саме через цю особливість. Ніяких додаткових налаштувань не потрібно - досить просто придбати електронну сигарету, заправити і парити.


Збірка у iJust S хороша. Модель iJust 2 нерідко лаяли за не дуже зручну і гучну кнопку, яка з часом могла почати западати. У новому пристрої виробник прислухався до клієнтів і замінив її. Тепер вона стала трохи більша і прямокутної форми з рифленням. Також кнопка натискається дуже м'яко і з набагато більш приємним натисканям. Проблема з западанням, швидше за все, теж вирішена, але це покаже тільки час.


У моді вбудований акумулятор ємністю 3000 мАг, що на 400 більше, ніж у iJust 2. Заряджається батарейка через роз'єм USB,який розташований збоку пристрою. Зарядка на стандартному струмі 1А займає приблизно 4 години. Функція Passthrough офіційно заявлена ​​в інструкції до пристрою, тому iJust S можна використовувати під час зарядки.


Мінімальна напруга батарейки складає 3.3В. По досягненню цього значення спрацює захист від перезарядки. Пристрій не зможете ввімкнути, поки воно не зарядиться хоча б до 3.7 В.


Рівень заряду показується підсвічуванням під кнопкою Fire:
100 - 60% - горить рівним світлом;
59 - 30% - повільно блимає;
29 - 10% - швидше блимає;
9 - 0% - дуже швидко блимає.Написати огляд
Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший