Eleaf iKonn 220 Kit

  • Виробник: Eleaf
  • Артикул: Eleaf iKonn 220 Kit
  • Наявність: В наявності
  • 1.650грн.

Електронна сигарета  iKonn RCA 200W Kit виробник компанія Eleaf.

Бокс мод працює від двох акумуляторів формату 18650, ця сигарета може видавати максимум 220W що підійде як і для новачка так і для вейпера з великим стажем паріння. Компанія зробила функцію power bank тобто потрібно закрутити перехідник замість атомайзера та відкрити меню у бокс моді. Включити цю функцію, та ваш пристрій «телефон, планшет,і інші»  будуть заряджатись. Бокс мод має систему захисту проти короткого замикання, та щоб включити/виключити вашу електронну сигарету потрібно в періоді 3-ох секунд натиснути 5 разів на кнопку «Fire».Дизайн iKonn RCA  дуже стильний та має велику лінійку кольорів. На передній панелі є  0.91 дюймовий екран, під ним є кнопки плюс та мінус щоб регулювати потужність, а під кнопками регулювання  потужності є порт micro USB, для зарядки моду та його прошивки. Кнопка «Fire» зайняла повністю одну грань, електронної сигарети що дає суттєві переваги у зручності користуванням моду як і лівою рукою так і правою без труднощів.


Атомайзер Eleaf Ello  вміщає у себе 2 мл рідини але ви маєте можливість збільшити ваш бак до 4 мл потрібно всього лиш поміняти скло в атомайзері на більше яке доречі іде в комплекті. Бак має верхню систему заправки та зверху має великий дріп-тіп що дає вільну тягу. Eleaf Ello має регульовані отвори для повітря, від тугої сигаретної, до вільної кальяної тяги. У бак можна накручувати випарювачі від 0,1 до 3,5 Om
iKonn RCA 200W Kit це дуже хороша електронна сигарета, яка зручна у користуванні, має хороший дизайн та зможе вас порадувати смаком та густотою пару.

Написати огляд
Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший
Схожі товари

Електронна сигарета Smok Pen 22 це старший брат Smok Pen Plus.Ця сигарета легка та зручна у користу..

590грн.