Eleaf, iStick Pico 75W + Melo 3

  • Артикул: Eleaf, iStick Pico 75W + Melo 3
  • Наявність: В наявності
  • 1.330грн.

      iStick Pico 75W+Melo 3 нова компактна легка та стильна електронна сигарета. Купляючи цю модель електронної сигарети ви маєте великий вибір кольорів: чорний, білий, пурпурний, та два відтінка срібного. Девайс складається з баку Melo 3 та самого iStick Pico.

 
В iStick Pico зроблений один акумулятор формату  18650, що дає електронній сигареті довго тримати заряд. Електрона сигарета може максимум видавати 75 ват, що для початківця достатньо. iStick Pico має красивий дизайн але попри те надзвичайно міцний корпус, що не дасть розбитись вашій електронці при першому падінні. Спереду електронки є кнопка «Fire» та дисплей. Компанія Eleaf ризикнула і зробила кнопки регулювання ват на нижній кришці електронної сигарети. Кнопки нажимаються легко, але до цього швидко привикається. У iStick Pico є всі можливі системи захисту.
·         Перегрів плати.
·         Коротке замикання.
·         Перегрів випарювача.
·         Перенапруга при зарядці акумуляра.
      
      Бак Melo 3 дуже простий у використанні. Бак зроблений з скла і металу, що дає можливість розібрати бак до маленьких дрібниць. Melo 3 має можливість верхньої заправки рідини. У баку є можливість регулювання тяги, що дає можливість підлаштувати  все під себе.
                 
      Підведемо підсумки iStick Pico 75W+Melo 3 це прекрасна електрона сигарета для людини яка починає парити. iStick Pico легкий, простий у використанні та має великий вибір кольорів. Девайс має всі можливі системи захисту, що не може не радувати. Якщо ви зацікавились цією електронною сигаретою ви маєте можливість замовити на сайті svape.com.ua

Написати огляд
Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший