Eleaf, iStick Pico 85W 25mm KIT

  • Артикул: Eleaf, iStick Pico 85W 25mm KIT
  • Наявність: В наявності
  • 1.450грн.

Нова електронна сигарета від компанії Eleaf від назвою iStick Pico.

Бокс мод живиться від одного акумулятора формату 18650, та має максимум 85W. iStick Pico має усі можливі системи захисту та захист від  дітей  щоб включити та виключити потрібно нажати у періоді 3 секунд п’ять разів на кнопку «Fire». Бокс мод підтримує опір від 0,5 до 3,5Om. Заряджати ваш акумулятор потрібно через порт micro USB при максимальному току 2A. Конектор стандартний 510 так що при бажанні  можна замітини бак на інший або закрутити дрібку.


Кітовий бак до цієї електронної сигарети іде з вмісткістю до 2мл рідини що хватить на пів дня при активному парінні. Атомайзер має нижні отвори для повітря які регулюються, та має верхню систему заправки, потрібно лише відсунути верхню кришку та заправити ваш бак. Атомайзер зроблений з нержавіючої сталі що робить його надійним та практично вічним.


Дизайн сигарети не заставить вас скучати рельєфні лінії та велика лінійка кольорів, підкреслить ваш стиль. Бокс мод зроблений з нержавіючої сталі, і тому його можна вважати надійним. Покриття фарби покрите  рівномірним слоєм і компанія зробила покриття, що не буде лущитись та здиратись при малих контактах з металом та гострими предметами. На передній панелі є дисплей на якому можна усе подивитись навіть при сонці. Зверху над дисплеєм є продовгаста кнопка «Fire», а на нижній панелі розмістились кнопки плюс та мінус потужності, це зроблено для того щоб на передній палені не було все забито.

Eleaf,  iStick Pico KIT це достойний конкурент на ринку електронних сигарет, який може зрівнятись з багатьма сигаретами цього класу. Як що ви хочете придбати цю модель електронної сигарети ви це можете зробити на сайті svape.com.ua

Написати огляд
Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший