Joyetech, AIO, 1500mAh D16

  • Артикул: Joyetech, AIO D16 25W, 1500mAh
  • Наявність: В наявності
  • 650грн.

Joyetech, AIO D16 це аналог електронної сигарети Joyetech, AIO але з покращеними характеристиками та оригінальнішим дизайном. Електронна сигарета має у собі акумулятор, та зразу атомайзер який не знімається.


Акумулятор має в собі 1500mAh але ця модель сигарети економна вона  додає вам можливість заряджати її лише раз на добу. Joyetech, AIO D16 має усі системи захисту, та систему від дітей тобто щоб включити/виключити електронну сигарету потрібно у продовж 3 секунд натиснути на кнопку «Fire» п’ять разів. Заряджати Joyetech, AIO D16 потрібно через порт micro USB, та в ній є така функція що можна при зарядці парити та не боятись короткого замикання або перенагріву. У AIO D16 є підсвітка баку, та можна міняти кольори, що виглядає досить красиво.


Атомайзер вміщає у себе 2 мл рідини, та має верхню систему заправки, та верхні регулюючі отвори для повітря. У бак накручуються випарювачі з опором на 0,6Om так як саме вони показали себе з самої ліпшої сторони як смак і густота пару.


Дизайн AIO D16 трішки відрізняється від його старшого брата, тепер у новій версії девайс став меншим у діаметрі та вищим нагадоючи просту сигарету у руках. Є велика лінійка кольорів: білий, чорний, червоний, оранжевий, сірий, та голубий. Зробили більше віконечко у баку, щоб було ліпше дивитись на кількість рідини. Електрона сигарета получилась легка красива та зручна у використані. Вона підійде як і для хлопців так і для дівчат, що є великим плюсом.

Написати огляд
Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший