Joyetech, Evic VTC mini 75W KIT

  • Артикул: Joyetech, Evic VTC mini 75W KIT
  • Наявність: В наявності
  • 1.150грн.

Стартовий набір для початківця від компанії  Joyetech під назвою Evic VTC mini. Електронна сигарета складається з бокс моду та кітового бачка.


Бокс мод Evic VTC mini 75W живиться від одного акумулятора формату 18650, прийміть до уваги що акумулятор не входить в комплект і його потрібно докупляти, це ви зможете зробити в магазинах Svape або на нашому сайті svape.com.ua. Заряджати Ваш девайс можна через порт Micro USB. Evic VTC mini має стандартний підпружинений 510 конектор, при бажанні можна накрутити бак, або іншу дріпку. Сигарета має усі можливі системи захисту і захист від нечайного нажимання у кишені. Бокс мод підтримує опір від 0,5 до 3,5Om у режимі WV, та ще є режими термоконтролю на « VT-NI, VT-TI, VT-SS» простими словами Нікель, Титан, та Нержавійка. Кришка відсіка акумулятора тримається на неодимових магнітах, немає ніяких зазорів та щілин, і тому кришка не дозволить собі сама відкритися у самий не потрібний момент.


В набір входить кітовий бак на 4 мл має верхню систему заправки та верхні отвори для повітря які можна регулювати але отвори скриті від верхньою кришкою. Бак повністю розкручується так що при потребі можна замінити скло, або помити ваш бак.


Evic VTC mini зроблений з нержавіючої сталі і з покриттям яке стійке до царапин та сколів. На передній панелі розмістився великий інформативний дисплей а зверху кнопка «Fire» Знизу дисплею є дві кнопки плюс та мінус потужності моду. Під кнопками плюс та мінус є порт Micro USB для зарядки моду.

Написати огляд
Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший