KangerTech Topbox Mini Starterkit clon

  • Виробник: Joyetech
  • Артикул: Kanger
  • Наявність: В наявності
  • 1.240грн.

KangerTech не перестає дивувати парильників усього світу і слідом за гучним Subox Mini Starterkit компанія випустила його оновлену версію - Topbox Mini Starterkit. Зміни на краще торкнулися як самого боксмода так і вже полюбився багатьом бака. Набір крім аквакераміческого покриття чорного і білого кольору став доступний в блискуче червоному, а також у версії «Platinum».

Зовнішній вигляд Боксмода і його розміри залишилися без змін, все той же компактний вид, вишуканий дизайн і зручне управління. Однак сама плата тепер має потужність 75W з кроком регулювання 0,1W і робочий діапазон 7-75W. У новій версії став доступний режим термоконтроля (ТС) від 100 до 315 градусів Цельсія (200-600 градусів Фаренгейта) з можливістю використовувати намотування з різних металів опором не нижче 0,1Ом.

Інформація про роботу та налаштування будуть виводитися на оновлений OLED екран, а підпружинений 510й коннектор дозволить поєднати мод з будь-яким баком або кліромайзером. Харчування здійснюється від одного акумулятора формату 18650 з можливістю його підзарядки через роз'єм micro-USB. При цьому функція «Passthrough» дозволить вам не відволікатися від ширяння в процесі зарядки пристрою.

Сам бак отримав назву Toptank і конструктивно видозмінився. Тепер він вміщує в себе 4 мл рідини і отримав зручну верхню заправку. Завдяки оновленню з'явилася можливість установки змінних випарників на стали, нікелі, титані і ніхрому які видає велику кількість пара і чудово передають смак рідини. Для любителів намоток в комплекті поставляється зручна RBA база на одну спіраль. Дельріновий Дріп-тип забезпечує комфортне ширяння навіть на максимальних температурах. Обдув регулюється за допомогою кільця в нижній частині топтанка.


Рекомендації

Завдяки своїм характеристикам і багатою комплекцаціі Topbox Mini Starterkit підійде як про вейперам так і користувачам не мають достатнього досвіду. Чи не перевершене якість, Грімне кількість пара і смаку від всесвітньо відомого бренду під назвою KangerTech

Всі характеристики
Крок регулювання 0,1w
Можливість установки випаровувачів SS/Ti/NiCr/Ni так
Об'єм бака 4ml
Підпружинений 510 коннектор так
Потужність батареї 7-75w
Регульований обдув так
Режим термоконтролю 200-600 градусів Фаренгейту
Тип заправки Верхня
Функція passthrough так
Комплект поставки Боксмод Kanger KBOX Mini TC 75W, кліромайзер Kanger TOPTANK Mini, випаровувач нікель 0.15 Ом, випаровувач клептон 0.5ом, випаровувач SSOCC 0.5ом, RBA Mini, набір аксесуарів для RBA, Micro USB.
Написати огляд
Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший