Kanger, Topbox mini, 75W clon

  • Виробник: Joyetech
  • Артикул: Kanger
  • Наявність: В наявності
  • 1.240грн.

Представляємо вам новий акумуляторний мод від компанії KangerTech під назвою «Kanger, Topbox mini, 75W». Набір Kanger, Topbox mini, 75W  підійде для людей які люблять компактність та досить багато пару.
Topbox mini виконаний в трьох кольорах: білий, матовий чорний, та глянцевий червоний. Корпус Topbox mini, легкий та компактний, легко лежить у руці, але попри все він не розіб’ється при падінні, по бажанню можна докупити силіконовий чохол.
 
Компанія KangerTech зробила в Kanger, Topbox mini 75W  а в минулій версії було 50W та ще добавили в новій версії режим термо-контроль. На передній панелі зверху є кнопка «Fire»  з низу дві кнопки регулювання ват, нижче розмістився вхід micro USB, посередині є дисплей.
 
Кліромайзер надзвичайно зручний у використанні, має можливість верхньої заправки. Є регулювання подачі повітря, та три різних режима, від тугої до вільної тяги. В комплект іде 4 випарювача, пластина «китай-вати», відкрутка, та готові спіралі.
 
Kanger, Topbox mini 75W це дуже хороша електронна сигарета яка видає досить багато багато густого та смачного пару. Це хороша сигарета яка дає великі можливості. Придбати Kanger, Topbox mini на 75W
ви зможете на svape.com.ua.

Всі характеристики
Крок регулювання 0,1w
Можливість установки випаровувачів SS/Ti/NiCr/Ni так
Об'єм бака 4ml
Підпружинений 510 коннектор так
Потужність батареї 7-75w
Регульований обдув так
Режим термоконтролю 200-600 градусів Фаренгейту
Тип заправки Верхня
Функція passthrough так
Комплект поставки Боксмод Kanger KBOX Mini TC 75W, кліромайзер Kanger TOPTANK Mini, випаровувач нікель 0.15 Ом, випаровувач клептон 0.5ом, випаровувач SSOCC 0.5ом, RBA Mini, набір аксесуарів для RBA, Micro USB.
Написати огляд
Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший