Lite 76 KIT 22mm

  • Артикул: Lite 76 KIT 22mm
  • Наявність: В наявності
  • 1.250грн.

Електронна сигарета Lite 76 KIT стартовий набір для початківця. Електронна сигарета складається з бокс-моду Lite 76 та кітового бачку 76ERS.

Бокс-мод живиться від одного акумулятора формату 18650. Корпус сигарети зроблений з нержавіючої сталі, з великою лінійкою кольорів: чорний, білий, оранжевий, та рожевий. Електронна сигарета має усі можливі системи захисту. Заряджати ваш девайс можна через порт micro USB. Бокс-мод підтримує опір від 0,3 до 3,0 Om що дає великий вибір випарювачів на різний смак. Lite 76 має стальний під пружинений 510 конектор. Дизайн електронної сигарети цікавий, на передній панелі зробили лише три керуючих кнопки це «Fire» та кнопки плюс та мінус потужності, а дисплей розмістили на боковій панелі.

Бак електронної сигарети вміщає в себе 2 мл рідини. Система заправки верхня і не причиняє не зручностей. Знизу є отвори для забору повітря які можна під коректувати. Сам бак має лише одну варіацію кольору це стальний з чорними орінгами та дріп-тіпом. На при великий жаль на цю модель бака неможна поставити само обслуговоємий випарювач але це не проблема, тому, що є велика кількісь одноразових випарювачів на цю модель.

Lite 76 KIT це хороша, красива, зручна, надійна електрона сигарета яка вас порадує своїм смаком та густотою пару.

Написати огляд
Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший