SMOK, VAPE PEN PLUS, 3000mAh, 24мм

  • Артикул: SMOK, VAPE PEN PLUS, 3000mAh, 24мм
  • Наявність: В наявності
  • 945грн.

Представляємо вам електронну сигарету під назвою Vape Pen Plus, від компанії Smok. Це новий стартовий набір для людей, які хочуть перейти з простих цигарок на пар. Електронна сигарета складається з атома та акумулятора, атом зроблений зразу у акумуляторі.
 
Ця модель електронної сигарети, має акумулятор за 3000mAh, що для такої маленької електронки досить багато. Акумулятор має всі можливості захисту від короткого замикання  Компанія Smok зробила індикацію заряду акумулятора. Він працює так: чотири швидких моргання- акумулятор заряджений на 100%, а як що при затяжці п’ятнадцять швидких моргань  означає, що акумулятор потрібно заряджати з 0%. Заряджати Vape Pen Plus, потрібно через порт micro USB, але при вмісткості  акумулятора 3000mAh вам хватить на багато годин паріння без думки підзарядки вашого девайсу. Електрона сигарета зроблена з нержавіючої сталі, та має нормальний вибір кольорів: чорний, сірий, та інгредієнт.
 
Атомайзер вміщає в себе 4 мл рідини, що хватить на довго. В комплекті йде один випарювач на 22 Om з двома спіральками, до Vape Pen Plus підходять випарювачі від електронної сигарети Vape Pen 22. Vape Pen Plus має два нижніх обдуви, що дає велику кількість пару, та ще компанія подбала за те щоб рідина не змогла ніяк витекти з отворів для повітря. Vape Pen Plus це хороша електронна сигарета для початківця, вона легка та зручна у використанні, та досить надійна. 

Написати огляд
Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший