Eleaf ijust S

  • Виробник: Eleaf
  • Артикул: Eleaf Ijust S
  • Наявність: В наявності
  • 899грн.

Представляємо вам нову електрону сигарету від компанії Eleaf під назвою iJust S. Електронна сигарета складається з баку і акумурятора.
 
Акумулятор iJust S надзвичайно простий у використанні та, що немало важливо його місткість складає 3000 mAh. В акумуляторі встановлена нова плата з подвійним захистом від короткого замикання. iJust S має стандартний латунний підпружинений пін та 510 з’єднання. Заряджати iJust S потрібно через порт Micro USB. Електронна сигарета має індикацію заряду акумулятора, здійснюється це підсвіткою кнопки та  порта Micro USB, з мірою розряду акумулятора підсвітка буде мигати швидше. iJust S має вихідну потужність 50 ват.
 
Бак iJust S вміщає в себе 4 мл рідини що спокійно хватає на день при середньому парінні. Має верхню систему заправки, що проста у використанні. В комплекті іде 3 нових випарювача на 0,18ом, 0,5ом, та 0,3ом.
 
Eleaf iJust S це проста, надійна, стильна, електрона сигарета яка легко лежить у руці, та зможе задовільнити навіть самого примхливого вейпера. Eleaf iJust S здивує вас передаванням смаку та густотою пару.

Написати огляд
Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший
Схожі товари

Змінний двохспіральний випаровувач для Eleaf IJust 2 з опором 0,3 Ом та 0,5 Ом.Матеріал наповненнюва..

70грн.

Tobh Atty V2 - обслуговуючий пристрій з можливістю установки двох спіралей. Дріп - атомайзер повніст..

0грн.

Kanger SUBVOD - це компактна та стильна електронна сигарета. Незважаючи на свої розміри вона до..

980грн.