Комплектуючі


Уточнити пошукЕлектронні сигарети – чудова альтернатива звичайним тютюновим. Однак вони теж не є вічними, тож інколи можуть потребувати додаткової заправки, зарядки чи нових комплектуючих.

Комплектуючі для ваших електронних сигарет – ті механізми, які можна міняти для кращої роботи сигарети. Аби не купувати нову, ви можете просто обрати на сайті SVAPE потрібну модель та самостійно зробити заміну. В асортименті нашого магазину є такі деталі для ваших сигарет:

  1.     В першу чергу, це те, що найчастіше може потребувати заміни серед усіх комплектуючих – батарея.  В нас представлені 5 типів акумуляторів, відповідно до моделі та потужності ви знайдете потрібну. Також вони всі можуть мати різні кольори та дизайн, що додасть вишуканості електронній сигареті.
  2.    Наступним девайсом, який стане невідємною частиною механізму роботи сигарети – випаровувач. Саме він забезпечує утворення пари при курінні сигарети. В нашому магазині всі моделі виконані з нержавіючої сталі, тож гарантовано будуть довговічними та  надійними. Ми пропонуємо 9 моделей, серед які є обслуговувані та необслуговувані. В перших ви можете робити намотку матеріалу самостійно, тобто керувати роботою сигарети загалом. Такі випаровувачі можна безперешкодно розбирати для прочистки.
  3.    Дріп-атомайзери. Вони відповідають за подачу рідини на спіраль і перетворення її в пару. В нас лише обслуговувані моделі «дріпок», тож ми можете міняти і спіраль, і фітіль. Майже усі іноземного виробника і є дуже якісними товарами. Переглянувши описи, ви зможете обрати з боковим та нижнім обдувом для великої кількості пари або ж лише одним для меншої кількості.
  4.    І останнім у списку комплектуючих є кліромайзер. Це пристрій, що має в собі спеціальний резервуар для рідини та пароутворення. Вони протестовані на якість нашими фахівцями, тож можна бути впевненими у їх надійності. Легкі у догляді та чистці – це можна робити навіть звичайною водою. У нашому асортименті наявні багато моделей кліромайзерів, що виконані кожна у різноманітних кольорах, тож ви отримаєте лише задоволення від покупки.

Усі комплектуючі, які ми пропонуємо нашим клієнтам, стануть чудовим додатком в роботі ваших електронних сигарет. Вони протестовані на якість та підійдуть для будь-яких моделей, тож потрібну деталь знайде кожен. Крім того, ми завжди враховуємо побажання наших клієнтів, тому в асортименті зібрані чи не усі можливі кольори комплектуючих та геть різний дизайн: для поціновувачів класики та для любителів експериментувати. Аксесуари та самі електронні сигарети гарантовано стануть доповненням до вашого образу.