аксесуари


Порівняти товари (0)


Показано 1 по 15 з 18 (Всього сторінок 2)


Куріння електронних сигарет – це не лише корисна, а й приємніша альтернатива. До своїх пристроїв ви зможете підбирати різні аксесуари, щоб полегшити догляд та користування ними.

Аксесуари для електронних сигарет у магазині SVAPE

Насамперед, магазин SVAPE пропонує своїм клієнтам широкий вибір зарядних пристроїв для електронних сигарет. Серед них є класичні моделі, які підійдуть для EVOD MT3, EGO CE4 та EGO CE5, а є автомобільний марки Joyetech, що сумісний із сигаретами будь-якого виробника. Вартими уваги будуть зарядки для Li – ion акумуляторів, які захищені водночас від перезарядки підходять для великої кількості форматів. Оскільки ми дбаємо про зручність наших клієнтів, відтепер  кожен зможе купити USB-адаптер та USB-кабель окремо, аби зекономити.

Важливим для роботи акумулятора вашої електронної сигарети стане наступний пристрій – омометр. Назва пояснює його застосування -  визначення опору спіралі і напруги в акумуляторі/моді.

Силіконові кільця та чохли для електронних сигарет

Якщо ви ведете активний, рухливий спосіб життя цей аксесуар стане необхідністю – силіконове кільце, яке захищатиме пристрій від механічних ушкоджень при падінні. А, оскільки, воно може мати різні кольори та написи, то стане стильним доповненням до вашого образу. Або ж можете обрати один з чохлів, які є в нашому асортименті.

  •      Першим із них є чохол для Eleaf iStick, який стане також надійним захистом від подряпин, падінь та інших можливих пошкоджень. Наразі наявний у класичному чорному кольорі і стане найекономнішим варіантом.
  •      Подібним є чохол для Evic VTC Mini від Joyetech, який має вже всі бажані кольори. Він захищатиме від ударів, намокання та інших зовнішніх чинників.
  •      Наступним до вашої уваги представлено чохол для Subox/Topbox Mini від Kangertech. Тут теж присутня уся гама кольорів, поєднана з якістю та надійністю.
  •      Якщо ви бажаєте усе тримати під рукою, тоді чохол EGO стане для вас цінним придбанням. Поміщені всередину відділи дають змогу зберігати в ньому одночасно саму сигарету, підзарядку, заправку та додаткові комплектуючі. Також зможете обрати колір, відповідно до ваших вподобань. Виконаний EGO і у формі Mini для тих, хто хоче стильний чохол лише для сигарети, і у вигляді сумки – ви зможете носити його на шиї чи причепивши до зв’язки ключів, аби електронна сигарета завжди була під руками.

Останнім аксесуаром для вашої електронної сигарети стане зручний мотузок Ego One necklace, який можна причепити до корпусу електронної сигарети Joyetech Ego Оne.

Усі аксесуари є протестованими на якість, тож завжди стануть чудовою покупкою.