акумулятори 18650


Порівняти товари (0)


170грн.

170грн.

250грн.

200грн.

Показано 1 по 7 з 7 (Всього сторінок 1)


Акумулятор для електронної сигарети – найбільший і чи не найважливіший пристрій в конструкції електронних сигарет. Саме він дає змогу користуватись сигаретою без підзарядок і від сили такого акумулятора залежить кількість пари при курінні.

Бувають батареї двох видів:

  •     Автоматичні
  •    Ручні

Потужніші батареї довше працюватимуть та забезпечать кращий ефект. Варто пам’ятати, що чим більша ємність акумулятора – тим довше ваша улюблена електронна сигарета не потребуватиме додаткової підзарядки.

Батареї для електронних сигарет в магазині SVAPE

Магазин SVAPE пропонує своїм покупцям батареї 4 торгових марок, а саме:

  •      Evod MT3
  •      eGo-T 1100mAh
  •     LG HE4 2500mAh та LG HG2 3000mAh
  •     Sony VTC5, 2600mAh

Важливим моментом є те, що батареї Evod можуть підходити до електронних сигарет марки e-Go і навпаки, чого не скажеш про інші дві моделі. Тому варто обирати у відповідність з моделями самих сигарет та ємність, аби отримати оптимальну кількість пари при використанні. Особливо новачкам слід звернути на це увагу.

В нашому асортименті ви також зможете підібрати собі найбільш підходящий варіант акумулятора і по ціні, адже вони коливаються залежно від потужності акумулятора. В магазині SVAPE представлені 10-, 20- та 30-амперні батареї, максимальний імпульс яких складає 60А.

Чому варто обрати батареї магазину SVAPE?

Кожна із представлених моделей акумуляторів для електронної сигарети гарантовано працюватиме справно та довго, адже у нас лише якісні, протестовані фахівцями, моделі. Дбаючи про задоволенням від покупки наших клієнтів, ми пропонуємо моделі широкої кольорової гами та з різноманітним дизайном. Тому кожен знайде собі батарею на будь-який вибір та смак.