випарювачі


Порівняти товари (0)


Показано 1 по 11 з 11 (Всього сторінок 1)


Випаровувач або ж атомайзер – це пристрій, що подає рідину до нагрівального елемента, тобто спіралі. І з неї вже відбувається випаровування пари, яку курець вдихає під час куріння.

Існують такі типи випаровувачів:

  1.    «дріпка» або кліромайзер – в таких моделях рідина капає на спіраль для процесу випаровування. В них є можливість поставити 2 чи більше спіралей і досягти більшої кількості пари та яскравіших смакових відчуттів.
  2.     Rdta («танка») – за виконанням такий же, як і попередній, однак з можливістю більшої кількості дозаправки ароматизатором.  Складніша модель за конструкцією, однак проста в обслуговуванні.
  3.      Випаровувач з картриджем (картомайзер)
  4.      Випаровувач з картриджем на синтепоні – синтепон використовується для затримування рідини всередині картриджа.
  5.      Випаровувач з картриджем, в якому вміщена ємність для зберігання рідини
  6.      Банкомайзер – випаровувач з ємністю для рідини, спіраллю та камерою для випаровування.
  7.      Генезис – такий тип випаровувача, в якому використовується вбудована металева сітка при нагріванні.

Випаровувачі в SVAPE

Магазин SVAPE пропонує своїм клієнтам як обслуговувані ( в них ви зможете замінити нагрівальний елемент), так і необслуговувані випаровувачі (передбачають одноразове використання). Серед вибору випаровувачів є й двоспіральні змінні, і такі, де можна самостійно робити намотку матеріалу, тобто контролювати кількість випаровування. Такі моделі чудово підійдуть для новачків у користуванні електронними сигаретами. Окрім того, для комфорту наших покупців ми підібрали спеціальну комплектацію, помістивши туди навіть викрутку та запасний гвинт.

Чому варто купувати моделі випаровувачів з магазину SVAPE

Випаровувачі, куплені в  нашому магазині, протестовані і є безпечними та зручними в користуванні. В нас ви зможете купити якісні моделі випаровувачів за доступними цінами та бути впевненими у вдалому виборі комплектації для вашої електронної сигарети.