SMOK, Alien 220W + TFV8 Baby

  • Артикул: SMOK, Alien 220W + TFV8 Baby
  • Наявність: В наявності
  • 1.990грн.

Бокс мод  Alien 220W + TFV8 Baby  від компанії Smok. Надзвичайно красивий дизайн, зручний а саме головне, що надійний
 
Alien 220W бокс мод зроблений з міцного пластику з елементами металу, над  дизайном цієї електроної сигарети компанія Smok  попрацювала дуже добре, на ринку є надзвичайно великий вибір кольорів. Електрона сигарета живиться на двох акумуляторах формату 18650.  Заряджати акумулятори можна як через порт micro USB так і через зовнішню зарядку. Плата у цій електронній сигареті має у собі всі можливі захисти, та є можливість оновлювати прошивку що не може не радувати.  Бокс мод на передній панелі має великий дисплей а під ним дві кнопки регулювання потужності. Кнопка Fire  збоку, вона зроблена у всю довжину мода і тому це великий плюс її легко нажимати,  і вона дуже зручно лежить в любій руці.
 
TFV8 Baby  зроблений з металу який стійкий до агресивних рідин, та з жаростійкого скла, вміщає в себе 3 мл рідини, що дає змогу частіше міняти смак рідини. Бак TFV8 Baby має регулювання забору повітря. На цей бак є надзвичайно великий вибір випарювачів, що дає змогу підібрати персонально під себе той чи інший .
 
Бокс мод  Alien 220W + TFV8 Baby  це надзвичайно хороша електрона сигарета, що може  здивувати своїм смаком та густотою пару навіть вейпера з великим стажем, тому що бокс мод дає змогу вам підстроїти все під себе, він має великий функціонал, а що саме головне надійний. Якшо ви маєте бажання купити бокс мод  Alien 220W + TFV8 Baby ви це можете зробити на сайті  svape.com.ua

Написати огляд
Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший