основи для електронних сигарет


Порівняти товари (0)


Показано 1 по 2 з 2 (Всього сторінок 1)


Основа для електронних сигарет – це суміш основних компонентів, що входять до складу ароматизованого наповнювача в сигареті. З її допомогою курець може самостійно приготувати рідину з таким смаком і міцністю, яка підходить саме йому.

Зазвичай до складу таких основ входять пропіленгліколь, рослинний гліцерин та нікотин, який, однак, не є обовязковим компонентом.

За кількістю пропіленгліколю в основі вони поділяються на:

  •      Міцні  - 95% вміст і ще 5% дистильована вода та ароматизатор. Така основа не утворюватиме багато пари, однак матиме яскравий насичений смак.
  •      Мякі – без додавання пропіленгліколю, замість якого в основі використовують рослинний гліцерин (95%). Мяка основа має більше пари, ніж попередня, однак слабший ефект від куріння.
  •      Класичні – 60% пропіленгліколю та 30% гліцерину. Найоптимальніше співвідношення між кількістю пари, смаком та відчуттями.

Основи для електронних сигарет SVAPE

Серед нашого асортименту обрати собі основу зможуть курці, які люблять яскраві смакові відчуття, та люди, які дотримуються традицій. Класична основа для електронних сигарет 60 PG / 40 VG стане чудовою покупкою. Важливо, що ви одразу можете додати в основу бажану кількість нікотину від 1,5 аж до 18 мг.

Якщо ж вам набридає одноманітність – чудово підійде основа Cloud Chasing, яка утворює велику кількість пари та багаті смакові варіації. В неї теж можна додавати нікотин, однак в меншій кількості – від 1,5 до 3 мг, – адже основа більш гліцеринова.

Чому варто обрати основи в SVAPE

Основи для електронних сигарет SVAPE виготовлені з виключно німецьких пропіленгліколю та гліцерину і майже не мають запаху.  До них можна додавати найрізноманітніші ароматизатори, однак вони вже є готовим для куріння продуктом. Саме в нашому магазині ви зможете придбати основи для сигарет за найнижчою ціною і залишитись задоволеними покупкою.