рідина Vaporever


Порівняти товари (0)


Показано 1 по 15 з 17 (Всього сторінок 2)


Рідина – основний компонент в процесі пароутворення і саме вона відповідає за смак вашої електронної сигарети. Аби позбутись буденності в курінні, обирайте будь-який смак рідини VAPOREVER й наповніть життя яскравими фарбами.

Для тих, кому хочеться знову відчути смак літа і подобається ягідно-фруктовий присмак – саме до нас. Пахуча диня, солодка вишня, ківі, банан, полуниця, виноград, кавун, яблуко, екзотичний кокос або фруктовий мікс, якщо не можете обрати серед різноманіття фруктових смаків – кожен з цих ароматизаторів потішить вас насиченим смаком.

А, можливо, ви любите міцну та ароматну каву? Тоді заправка для електронних сигарет від VAPOREVER COFFEE буде чудовим доповненням для електронної сигарети та допоможе відчути себе наче в справжній кавярні. Для цього ж ви можете спробувати ще одну нашу заправку – зі смаком шоколаду.

Електронні сигарети з ароматом кубинської сигарети або Marlboro – саме те, що потрібно для кожного впевненого в собі чоловіка. А ванільна вишуканість доповнить образ елегантної жінки і зробить куріння сигарети приємнішим.

Заправка VAPOREVER зі смаком «Energy Drink» точно сподобається кожному, хто тільки спробує її додати в свою електронну сигарету. Це вибуховий фонтан аромату та смаку і буде актуальним в будь-якій ситуації.

Окрім того, наші заправки для електронних сигарет ви можете купити за найдешевшими цінами та бути впевненими в їх якості. Ми дбаємо про наших клієнтів, тому підібрали найрізноманітніші смаки, аби кожен знайшов собі до вподоби.